U petak, 8. decembra 2023. godine je u dvorištu koje okružuje zgradu Ispitnog centra, Zavoda za školstvo i Ministarstva prosvjete, nauke i inovacija sprovedena akcija ugradnje parkovskog mobilijara.
Inicijativu zaposlenih u Zavodu za školstvo da se dvorište uredi podržali su Ministarstvo i Ispitni centar i učestvovali u nabavci EKO mobilijara izrađenog od 100% recikliranog plastičnog otpada: tri klupe sa naslonom, jedan sto i tri korpe za otpatke.
Agencija za zaštitu životne sredine je akciju uređenja podržala donacijom tri sadnice i zahvaljujemo se ekipi d.o.o. Zelenilo na sjajno urađenom poslu.
Foto: Zavod za školstvo

