Direktor Ispitnog centra, mr Miloš Trivić, je dao izjavu za RTV Podgorica.

Tom prilikom je razgovarao o eksternim provjerama znanja za učenike osnovnih i srednjih škola i rezultatima, predmetima koji su se polagali, kao i rokovima za one koji nijesu uspješno završili ispit.

Zahvaljujemo RTV Podgorica na prilici da razgovaramo o aktivnostima Ispitnog centra.

Izjavu možete pogledati na sljedećem linku:

https://www.facebook.com/share/v/1QsC9kKUYS/