Direktor Ispitnog centra, mr Miloš Trivić, je bio gost u emisiji ,,60 minuta” na Prva TV.

Tom prilikom je razgovarao o PISA testiranju koje će se sprovesti u periodu od 1. aprila do 20. maja, u čijem fokusu je u ovom ciklusu nauka.

Teme su takođe bile Državno takmičenje kao i predstojeći maturski i stručni ispiti.

Zahvaljujemo Prva TV na prilici da razgovaramo o aktivnostima Ispitnog centra.

Gostovanje možete pogledati detaljnije na sljedećem linku: