Direktor Ispitnog centra, mr Miloš Trivić, je bio gost u jutarnjem programu Dobro jutro, Crna Goro na Radio Televiziji Crne Gore.
Tom prilikom je razgovarao o PISA testiranju koje će se sprovesti u periodu od 1. aprila do 20. maja, u čijem fokusu je u ovom ciklusu nauka.
Zahvaljujemo RTCG na prilici da razgovaramo o aktivnostima Ispitnog centra.
Gostovanje možete pogledati detaljnije na sljedećem linku: https://rtcg.me/vijesti/drustvo/684401/pisa-testiranje-nece-biti-anonimno-nauka-u-fokusu-.html

