Direktor Ispitnog centra, mr Miloš Trivić, bio je gost u emisiji 60 minuta na Prva TV. Tom prilikom je razgovarao o Državnom takmičenju za učenike osnovnih i srednjih škola koje je počelo u subotu, 15. februara.
Između ostalog, tema je bila i predstojeće PISA testiranje.
Zahvaljujemo Prva TV na prilici da razgovaramo o aktivnostima Ispitnog centra.
Gostovanje možete pogledati detaljnije na sljedećem linku: https://youtu.be/uaTGz9K033A?si=wcuPfIWHxldmf3iX

